2022

Yaz Spor Okulu

Merhaba,
Covid-19 vaka sayılarını yakından takip ediyoruz. Resmi veriler pandeminin kontrol altına alındığını bildirene kadar, hepimizin sağlığı için yaz okulu çalışmalarımızı başlatmayı uygun bulmadığımızı belirtmek isteriz. “Birebir özel ders” eğitimlerimiz ise kısıtlı da olsa yapılabilmekte. Konu ile ilgili talepleriniz için 05353951531 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Sevgiler.
Ayberk ErgeneliYaz okulumuz; Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü'nde gerçekleştirilmektedir. Diğer yaz okullarından farklı olarak tüm aktiviteler kampüs içerisinde gerçekleştirildiğinden öğrenciler güvenli bir ortamda eğitim görmekte ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

Çocuğunuzun ilgi ve yeteneklerini keşfetmek istiyorsanız 2022 Yaz Spor Okulu çalışmalarına katılmasını tavsiye ediyoruz. Yaz okulundaki bir çocuğun;

- Arkadaşlık duygusu gelişir yeni dostluklar edinir.
- Beslenme alışkanlığının devamı sağlanır.
- Can sıkıntısına birebir fiziksel ve sosyal aktiviteler yapar.

Yaz okulumuzun öğrencileri tüm etkinliklerde hep birlikte hareket ederler. Sabah kahvaltısı için aynı saatte toplanırız. Birlikte yenen kahvaltıdan sonra sabah egzersizi ile başlayan program, sportif aktiviteler ile sanatsal etkinliklerin dönüşümlü olarak birbirlerini takibi ile devam eder. Biliyoruz ki; insan organizması dinlenirken gelişir. Bu nedenle yorulma ile dinlenme dengesini iyi ayarlıyoruz. Profesyonel catering firması tarafından hazırlanan gıdaları tüketiyoruz.

Okullar tatil olunca çocuğu gönderebileceğim en yakın yaz okulu nerede? Bizim ufaklıkları hangi yaz spor okuluna göndersek acaba? diye düşünüyorsanız, Acıbadem Yaz Spor Okulu imdadınıza yetişiyor. 5-14 yaş arası çocuklar için yaz okulu çalışmalarımıza dahil olabilirsiniz.

1. Dönem : 11 Haziran 2018 – 13 Temmuz 2018 ( 4 Hafta )
2. Dönem : 16 Temmuz 2018 – 10 Ağustos 2018 ( 4 Hafta )
3. Dönem : 13 Ağustos 2018 – 14 Eylül 2018 ( 4 Hafta )
Not: Haftalık kayıt kabul edilmektedir.
       

Yaz okulumuza 05 - 14 yaş arası çocuklar kabul edilmektedir.
05-14 yaş aralığındaki yaz okulu öğrencileri; 5-7 yaş, 8-10 yaş, 11-14 yaş şeklinde üç ayrı kategoriye göre ayırılırlar.
Not: 5 yaşından küçük veya 14 yaşından büyükler, yaz okulu haricinde 'yüzme okuluna' kayıt yaptırabilirler. Yüzme okulu ile ilgili detaylı bilgi için iletişim sayfasından yararlanabilirsiniz.

Her grubun başında bir kadın ve bir erkek olmak üzere toplam iki lider bulunur. Liderler tüm gün boyunca çocukların yanındadır. Tuvalet ihtiyacının giderilmesi, giyinip soyunma, yemek v.b.tüm konularda erkek öğrencilere erkek lider, kız öğrencilere ise kadın lider eşlik eder. Çift liderin yanı sıra her branş için ayrıca bir antrenör eğitim faaliyetlerine dahil olur. Sonuç olarak her grubun başında 3 lider bulunmaktadır. Her bir gruba en fazla 15 öğrenci kabul edilmektedir

2017 Örnek Program

Yaz okulumuz; Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü'nde gerçekleştirilmektedir. Diğer yaz okullarından farklı olarak tüm aktiviteler kampüs içerisinde gerçekleştirildiğinden öğrenciler güvenli bir ortamda uzman bir ekipten eğitim almakta ve gün içinde şehir trafiğinde vakit kaybetmeden tüm faaliyetlerini sürdürebilmektedir.
Acıbadem Doğuş Üniversitesi Kampüsü
Hasanpaşa Mah. Zeamet Sk. No:21
Acıbadem – Kadıköy – İstanbul

Çocuklarımıza günde 3 öğün (Sabah Kahvaltısı-Öğle Yemeği-İkindi Atıştırmalık ) yemek verilmektedir.

Öğrenci girişi direkt olarak kampüs içerisindeki kapalı otoparktan yapılır. Bu sayede çocuklarımız dış etmenlerden uzak, güvenli bir şekilde giriş yapmaktadır. Öğrenci velileri kendi imkanlarıyla çocuklarını getirebilecekleri gibi servis hizmetinden de faydalanabilirler. Servis hizmeti okulumuzun anlaşmalı olduğu profesyonel firma tarafından sağlanmaktadır. Servis ücreti yaz okulu ücretine dahil değildir!

Ana Branşlar: Yüzme,Cimnastik, Basketbol, Voleybol, İngilizce, Satranç, El becerileri.
Yardımcı Branşlar: Masa Tenisi, Futsal, Sinema, Resim.

- 1 adet vesikalık fotoğraf.
- Kayıt formu. (Kayıt sırasında verilecektir)
- Sağlık raporu. ( GSİM'den gelen resmi yazı gereği; Kayıt için kişinin beyanı esastır. Yani bir spor tesisine üye olacak bir yetişkinin spor yapmasında sakınca olmadığına dair kendi beyanı veya küçük yaştakilerin ebeveynleri tarafından verilen beyan yeterlidir.)

T-Shirt, Şort, Yüzücü Bonesi okulumuzun öğrencilerine hediyesidir. Yüzme, resim, satranç, cimnastik, basketbol, voleybol, futsal, ingilizce, origami, eğitsel oyunlar gibi tüm faaliyetlerde kullanılacak olan ekipmanlar okulumuz tarafından karşılanmaktadır. Sadece yedek iç çamaşırı, spor ayakkabı, mayo, havlu ve terlik gibi kişisel eşyalar öğrenci tarafından temin edilmelidir.

Ayberk Ergeneli
0(532) 420 71 27