Marmara Spor Kulübü

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne 34-538 tescil numara ile kayıtlı olan Marmara Spor Kulübü bünyesinde 1997 yılından bu yana kesintisiz olarak yüzme çalışmaları yapıyoruz. Küçük yaşlarından itibaren eğitime tabi tutulan aday çocuklarımız tecrübeli eğitmenlerimizin desteklerinden faydalanıyorlar.Önce sadece yüzme öğretiyoruz, bunun için de suyu sevdirmeyi ilke edindik. Sonrasında da yetenekleri doğrultusunda çocuklarımızı ve ailelerini yönlendiriyoruz.

Sporcu olarak zorlu bir sportif yaşama kulaç atanlar olduğu gibi, yüzmeyi yaşam boyu ama çok fazla yüklenmeden devam ettirmek isteyenler de olabiliyor. Hedefimiz; yaşam boyu spordur. Küçük yaşlarda bir şekilde yüzme ile tanışamamış ama ilgili olan yetişkin sporcularımıza da memnuniyetle destek oluyoruz. Yüzme bilmeyen yetişkinlerimize öğretiyor, bilenlerin de tekniklerini düzeltiyoruz. Estetik anlayışımıza güveniyoruz. Hangi yaşlarda olurlarsa olsunlar sporcularımızın albenili yüzmesini sağlıyoruz. Havuzda veya denizde yüzerken enerjilerini ekonomik kullanmalarını hedefliyoruz. Suyun iyi bir rehabilitasyon aracı olarak kullanılmasında kendimize ve tecrübemize güveniyoruz.

Modern ve hijyenik havuzlarda her yaş grubuna yönelik yüzme kurslarımız ile ileri seviyede yüzme öğrenebilir, varsa su korkunuzdan kurtulabilir, tekniğinizi en üst seviyede geliştirebilirsiniz. Yetişkinler için ve çocuklar için eğitimlerimizi pedagoji gereği ayrı zamanlarda yapıyoruz. Ayrıca iyi yüzme bilen üyelerimiz için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyonunuzu geliştirebilir veya kilo vermeye yönelik aktivitelerde, tecrübeli eğitmenlerimizin desteklerinden yararlanabilirsiniz. Merkezimiz Üsküdar'da olup, kuruluşumuzdan bu yana çalışmalarımızı ilk olarak ve İstanbul'da Anadolu Yakasının en faal olimpik havuzlarına sahip olan burhan felek spor kompleksinde başlattık. Bilindiği üzere kompleks bünyesinde iki adet yüzme havuzu bulunuyor. Yarı olimpik havuzun yanında bulunan ve tam olimpik olan "Burhan Felek Ergun Gürsoy Galatasaray Yüzme Havuzu" bünyesinde, halen en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Gelen talepler doğrultusunda Üsküdar'dan sonra Ataşehir'de ve son olarak da Acıbadem'de şubelerimizi faaliyete geçirdik. Nihayetinde Anadolu yakasında faaliyet gösteren yüzme kursları içerisinde en bilindik kulüp olma hedefine ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Kulübümüz, ikamet ettiğiniz semte göre tercihen ulaşımı size en uygun olabilecek şubelerde Üsküdar, Ataşehir ve Acıbadem yüzme kursları ile rahatça faydalanabileceğiniz yüzme eğitim hizmeti sunmaktadır. Grup çalışmaları ile destek alabileceğiniz gibi özel yüzme dersi alarak da yüzme sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Kesin yüzme garantisi ile en kaliteli eğitimden de yararlanma imkanı bulabilirsiniz..

Başarımızın sırrı; Neden bir araya geldiğimiz ve nasıl birarada kalmayı başarıyoruz sorusunda gizlidir!

Üniversitelerin spor akademilerinde eğitim görmüş her bir akademisyen, mesleki kariyeri boyunca en az on kişiyi spora kazandırmalı felsefesine inandık.

Biliyoruz ki; En uzun yolculuklar küçük adımlarla başlar! Sabrediyoruz... Nasihatten çok örnek olmayı seçtik.

Başarımızı olimpist insanlara adıyoruz.